O nas

Wtorek 12 Październik 2010
urss

Głównym obowiązkiem Uczelnianej Rady Samorządu Studentów
jest reprezentowanie interesów wszystkich studentów AGH.

Samorząd Studencki:

  • opiniuje najważniejsze dla studentów akty prawne,
  • organizuje ogromną ilość wydarzeń kulturalnych, naukowych i sportowych,
  • współdecyduje o trybie przyznawania pomocy materialnej dla studentów,
  • podejmuje decyzje związane z rozdziałem środków na działalność studencką,
  • posiada jedną piątą ciał kolegialnych uczelni (takich jak Senat lub Rada Wydziału)
  • służy radą i pomocą wszystkim studentom
  • i wiele, wiele innych...

O szczegółach naszych wybranych wydarzeń dowiesz się z zakładki "projekty"  

Skład Prezydium URSS AGH 2016-2018:

IMG_7178n

Roland Rychlik

  • Przewodniczący URSS AGH
  • roland.rychlik@samorzad.agh.edu.pl
IMG_8568

Olga Janiszewska

  • Zastępca Przewodniczącego URSS AGH
  • olga.janiszewska@samorzad.agh.edu.pl
IMG_7163

Paula Bogusz

  • Komisja ds. Kultury
  • paula.bogusz@samorzad.agh.edu.pl
14171843_1059540877493543_206352534_n

Natalia Nykiel

  • Komisja ds. Projektów
  • natalia.nykiel@samorzad.agh.edu.pl
zawadzki

Bartłomiej Zawadzki

  • Komisja regulaminowo-miasteczkowa
  • bartlomiej.zawadzki@samorzad.agh.edu.pl
111 (3)

Zuzanna Wiszowata

  • Komisja ds. Współpracy
  • zuzanna.wiszowata@samorzad.agh.edu.pl

.

IMG_7179

Robert Kozioł

  • Komisja ds. Sportu
  • robert.koziol@samorzad.agh.edu.pl
zdjCV

Karolina Nowosad

  • Komisja ds. Dydaktyki i Praw Studenta
  • karolina.nowosad@samorzad.agh.edu.pl
  • dydaktyka@samorzad.agh.edu.pl
cv_photo

Paweł Szupiluk

  • Komisja ds. Informacji i Promocji
  • pawel.szupiluk@samorzad.agh.edu.pl